eeru

Ekstra 350 +++ Kasvuhooned, Polükarbonaadist kasvuhooned

Ekstra 350 +++
Artikkel: 0000000001411
Mõõdud, m:
Lumeraskus, kg/m2: 350
Lisaks:
Tilkkastmise süsteem
Tsingitud peenar 0,7m
Kogus:
Üldmaksumus:
599.00
Lisa ostukorvi
Sissemakse, €:
Kuutasu:
Tänu tsingitud nelikanttorule  õnnestus vähendada detailide arvu, lihtsustada montaaži ja suurendada karkassi kandevõimet ilma hinda tõstmata. Kasvuhoone laius sobib kolmele peenrale. Kasvuhoone ülesehitus võimaldab paigaldada lisavarustust – külgmisi riiuleid istikute jaoks ja peenraservi. Tänu sellele on tegu uue perspektiivse mudeliga, millel on kõrge kvaliteet ja madal hind. Komplekti kuulub kattematerjal kasvuhoone kattmiseks (kihtplastik 4mm) ja kõik kattematerjali kinnitamiseks vajalik.
 
Kasvuhoone laius on 3 meetrit mis on optimaalne kahe või kolme peenra jaoks. Tegemist on kõige optimaalsema kasvuhoone laiusega. Mõlemas kasvuhoone otsas on mugav uks tuulutusaknaga. 
Kasvuhoone baaskomplekti pikkus on 2 meetrit ning seda on võimalik pikendada 2 meetri võrra. 
 
Kasvuhoone baaskomplekti kaared asuvad teineteisest 1 meetri kaugusel. Soovi korral on kasvhoonele võimalik täiendavalt paigaldada lisakaarte komplekt. Selle on võimalik paigaldada teineteisest kas 0,68 meetri või 0,51 meetri kaugusele. Samuti on igale kaarele võimalik paigaldada teleskooptoru mis suurendab koormustaluvuse näitajaid veelgi. Juurde saab tellida ka tihendeid ustele ja otsaseintele.
 
Hinnale lisanduvad transpordikulud