eeru

Relax Saunad, Kümblustünnid

Relax
Artikkel: 0000000001431
Tarneaeg: 2 nädalat
Mõõdud, mm:
Lisaks:
Ümmargune trepp
Presendist tünnikate
Redeltrepp
Kogus:
Üldmaksumus:
799.00
Lisa ostukorvi
Sissemakse, €:
Kuutasu:

Kümblustünn, kuusk, väike puuküttega siseahi, äärelauata, Ø 1700mm

 

Lõõgastavad, vastupidavad ja nägusad kümblustünnid on saadaval nii täispuidust kui ka plastist sisuga.
 
Kümblustünn kujutab endast ümmargust, vahest isegi ovaalset puidust tünni, mille sees olevat vett soojendab spetsiaalne ahi.
 
Vastupidav ahi kannatab isegi merevett ja seda köetakse traditsiooniliselt puudega. Tänu sobivale suurusele kütab ahi vee kümblustünnis kiirelt soojaks. Olenevalt ilmastikutingimustest võib kuluda vee soojendamiseks 2 kuni 4 tundi.
 
Võrdluseks, kahe meetrine kümblustünn mahutab ca 2,5 m3 vett. Kümblustünni on paigaldatud istepingid, mis mahutavad tavamõõtudega tünni istuma 6-9 inimest. Mõnusa kümbluse tagamiseks on tünni ka ahju vahele paigaldatud vaherest. Kümblustünni serv on kaetud äärelauaga, kuhu saab asetada söögid-joogid, küünlad ja kõik muu vajaliku. Kümblustünni sisenemiseks võib kasutada spetsiaalset puidust redelit või astmeid.
 
Valmistame enamasti kümblustünne Baikali lähistelt imporditud Siberi lehisest ja kuusest, mis tagab tootele kauaaegse vastupidavuse ja ilusa välimuse. Lehist kasutatakse ka immutatud puidu alternatiivina, sest tema omadused paranevaid ainult aja jooksul. Lehise lülipuit on suure vaigu ja parkaine sisaldusega, mis muudab puidu eriti vastupidavaks ja mädanemiskindlaks.
 
Lisaks on kümblustünn töödeldud loodusliku ainega, pidurdades seeläbi hallituse ja bakterite teket.
 
Tünnis olev soe vesi lõõgastab keha ja lihased vabanevad pingest. Naudingu suurendamiseks võib vette lisada nii tavalist meresoola, ravimtaimeekstrakte kui ka paar tilka eeterlikke õlisid (greip, kadakas, fenkol, mis parandavad ainevahetust ja lümfiringet). Taimeravi on tervislik nii kehale, meeltele kui tunnetele.
 
Lõõgastavat kümblust!