eeru

Airwheel S3T Vaba aeg, Ecowheel

Airwheel S3T-34%
Artikkel: 0000000000760
Ratta diameeter:
Kaal, kg: 22.4
Võimsus, W: 2000
Aku, Wh: 520
Aku tüüp: Li-ion
Max. kiirus, km/h: 18
Max. distants, km: 45
Laadimise aeg: 6t
Max. kandevõime, kg: 120
Kogus:
Üldmaksumus:
1900.00 1250.00
Lisa ostukorvi
Sissemakse, €:
Kuutasu:
В Lisaks high-end konfiguratsioonile  ja madale tootlikkusle on  Airwheel S3T on 5 funktsiooni : Eco - Drive , nullemissioon , portatiivsus , madala energiatarbega ja intelligentse kontrolliga
 
 
Vastavalt ametlikele omadustele, mudel Airwheel S3T on eriline võrreldes oma konkurentidega , ta on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest , komplektis on juhtpult.
 

 

Vaatame lähemalt , kas mudel Airwheel S3T viitab premium segmendile , ja kuidas see erineb oma konkurentidest.

Mobiilsus

Mudel  Airwheel S3T on valmistatud magneesiumsulamist, mida kasutatakse lennuki ehitamieks  nagu Airbus A380. See materjal on tugev ja vastupidav, kuid samas väga kerge. Tänu sellele, Airwheel S3T  on suutnud rakendada liikuvust  madala energiatarbega.

Võimsus

Airwheel S3T Mag-lev mootor tagab maksimaalse võimsuse 1000Wh. Mootoril on ülekoormuskaitse, seda saab kasutada kuni 100 000 tundi.

Suurendatud ekraan

Airwheel S3T on 5,5 tolline laienenud LED-ekraan. Reaalajas kuvab kõik andmed ekraanile, et sõit oleks mugavam.

One-click on and off

Kui te lülitate välja hariliku kaherattalise isebalanseeriva skuuteri, näiteks SEGWAY, siis see omakorda läheb üle ooterežiimile selle asemel, et täielekult välja lülituda, ja see on peamine põhjus miks aku kaotab oma täituvuse, ja te saate ooterežimis 2 kuud. 
Airwheel S3T pärast välja lülitamist lülitab aku täielikult välja, mis hoiab aku täituvust kuni 3 kuuni

Topelt kaitse ülepingest

AirWheel meeskond kasutas mudeli Airwheel S3T valmistamisel uusi tehnologijaid. Tänu sellele antud mudel omab topeltkaitset ülepingetest, samuti topelt süsteemi akutäite jaotmise kontrolliks. AirWheel –i meeskond  seletas seda lihtsalt „ turvalisus – eelkõige“