eeru

Ecowheel BIG Vaba aeg, Ecowheel

Ecowheel BIG, Värviline-42%
Artikkel: 0000000001328
Värvid:
Kaal, kg: 14
Võimsus, W: 700
Aku, Wh: 158
Aku tüüp: Li-ion, 36V
Max. kiirus, km/h: 10
Max. distants, km: 20
Laadimise aeg: ~ 2 tundi
Max. kandevõime, kg: 100
Kogus:
Üldmaksumus:
449.00 259.00
Lisa ostukorvi
Sissemakse, €:
Kuutasu:
Ecowheel Smart ™ on täiesti surepärane personaalne transpordivahend. Tema stiilne disain ja kompaktus avaldab muljet. Ecowheel Smart ™ kõige kergem (10, 5 kg)  ja kompaktne mudelirivis. EcowheelSmart ™ on lihtne kasutada, ta sobib ideaalselt kasutamiseks kaasaegses linnaolustikus tänu oma väikestele mõõtmetele.
Pole probleemiks seda kaasa võtta kas metroosse või ühistransporti. Ratas  lihtsalt mahub ära auto bagasiruumi, lisaks ta ei võta kohta kodus.

 

Innovatiivneelektrilineskuuteronväiksemningkergemkuitavalisedskuutrid.  Ecowheel Smart ™ -il üldse puudub juhtkang. Skuutrit juhitakse sünhroonselt keha kallutamisega.

Kiirõppimine

Elektruskuutriga sõitmine on lihtsam kui see näib esimesest pilgust. Juba  pärast 10 min kasutamist Ecowheel Smart ™   saate ise tunda kui kiiresti te temaga harjute ja tahate proovida pööramist ja sõita suurema kiirusega. Selleks et pöörata tuleb kallutada kas paremale või vasakule poole.  Kukkuda platvormilt on raske, tema mehhanism reageerib igale teie kallutusele ja hoiab tasakaalu teie ohutu püsivuse jaoks. 

Suur kasutusepiirkond

Jalutuskäigud pargis ja värskes õhus,  sõit tööle, liikumine suurtes kaubanduskeskustes,
Ecowheel - i Smart ™ -kasutusepiirkond on eriti suur. Ta on asendamatu kui te töötate suures laos või meditsinilises asutuses. 

Fantastiline kingitus

Ecowheel Smart ™ on fantastiline kingitus nii lastele kui ka täiskasvanutele. Kõikidele meeldivad uued ja erakordsed asjad , sest see pole lihtsalt mänguasi, vaid  täisväärtuslik transpordivahend. 

 

Keskkonna sõbralikkus

Eletkriskuuter on väga keskkonna sõbralik tänu elektrimootorile.