SAADA PÄRING

Saatke oma aknaava umbkaudsed mõõdud, (vajadusel) lisage pilte ja meie konsultant võtab Teiega ühendust esimesel võimalusel

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google
  Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Z

  PVC aknad

  PVC aknad on hinna poolest soodsaimad ning tänapäeval on need tooted väga kvaliteetsed ning vastavad kõikidele nõuetele ja standarditele.

  Gealan S-8000 IQ 2kordse paketiga 6-kamriline Profiil, paksus 74mm.

  Loodussäästlik Profiil ei sisalda pliid Suurepärane soojusisolatsiooni väärtus. Turvaline sulusesüsteem Suuremõõtmeliste akende hea vastupidavus. S8000 IQ on keskkonnasõbralik! Valmistatud pliivabalt. Samuti soovitatav kasutada laste- ja terviseasutustes.

  ― 2x klaaspakett; akna soojapidavus Uw=1,3 W/m2K 3x klaaspakett termoliistuga; akna soojapidavus Uw=0,86 W/m2K

  Z

  Gealan S-8000 IQ 3kordse paketiga 6-kamriline Profiil, paksus 74mm.

  Loodussäästlik Profiil ei sisalda pliid Suurepärane soojusisolatsiooni väärtus. Turvaline sulusesüsteem Suuremõõtmeliste akende hea vastupidavus. S8000 IQ on keskkonnasõbralik! Valmistatud pliivabalt. Samuti soovitatav kasutada laste- ja terviseasutustes.

  ― 2x klaaspakett; akna soojapidavus Uw=1,3 W/m2K 3x klaaspakett termoliistuga; akna soojapidavus Uw=0,86 W/m2K

  2Q==

  Gealan S-9000 3kordse paketiga 6-kambriline Profiil paksus 83 mm Loodussäästlik!

  Profiil ei sisalda pliid Raamil on paigaldatud täiendav keskmine kummitihend Profiil sobib passiivmajadele 3x (termoliistu) klaaspaketiga akna soojapidavus Uw = 0,72 W/m2K

  Z
  9k=

  Puit- ja puitalumiinumaknad

  Puit- ja puitalumiinumaknad on energiasäästlikult töödeldavad, lihtsasti ülevärvitavad ja lõhkumise korral kergesti renoveeritavad. Puitaken on inimesele, kes on jäänud truuks traditsioonilisele materjalile – puidule, mis on tõestanud oma vastupidavust ja sobivust läbi sajandite. Puidust aken sobib nii uute hoonete ehitamisel kui vanade majade renoveerimisel.

  Pakume saksa-tüüpi üheraamsed puit- ja puitalumiiniumaknaid. Lengi ja raami valmistamiseks kasutatakse kolmekihilist männi liimpuitu, sõrmjätkatud materjal on oksavaba. Toorikuna kasutatakse männi kõrval ka Malaisiast pärit punast puitu – merantit, mis on ilmastikule vastupidavam kui mänd, tänu oma väiksemale niiskusimavusele. Liimpuit tagab puitaknale konstruktsioonilise stabiilsuse. Nurkadest on profiilid liidetud liimitud tappliidetega. Puitakna kõige kriitilisemad kohad, s.o raami ja lengi alaosa, on kaitstud alumiiniumprofiilidega. Erinevate profiilisüsteemide ja materjalide paljusus, ilu- ja klaasiliistud, lisa- ja ühendusprofiilid mitmekesistavad veelgi puit- ja puitalumiinumakende konstrueerimise võimalusi.

  Teha saab ümmargusi, kaarjaid, kolmnurkseid, trapetsikujulisi ja kaldnurgaga aknaid. Viimistlusmaterjalidena kasutatakse keskkonnasõbralikke vesialuselisi pinnakatteid – nii katvaid värve kui ka läbipaistvaid lasuure. Akendele on võimalik paigaldada erinevaid ventileerimisseadmeid ning muuta akende abil kodu turvaliseks. Anname kõikidele meie poolt toodetud akendele pikaajalise garantii. Õige hoolduse korral tagavad aknad kodu soojuse ja valguse mitmeteks aastateks.

  Puit- ja puitalumiiniumakna eelised:
  – laialdased kasutusvõimalused
  – traditsiooniline akna valmistamise materjal
  – soojapidav
  – ei kogu endasse elektrostaatilisi laenguid ega lisamustust, nagu seda teevad paljud kunstmaterjalid
  – aknavärvi võib uuendada vastavalt soovile ja vajadusele
  – alumine alumiiniumist veenina kaitseb akna alumist lengi vihmavee eest, tagades akna pikaealisuse
  – puidust aknad tekitavad meeldiva ruumikliima ja õdusa olemise

  See on parim valik inimestele, kes hindavad eelkõige materjali ehtsust ja loomulikkust.
  Aknad on valmistatud hoolikalt valitud männist, mahagonist (meranti) või liimpuidust.
  Neid töödeldakse rangete Euroopa standardite kohaselt, mis tagab kõrgkvaliteedi. Suur värvivalik ja disainivabadus koos uuendatud tootmistehnoloogia võimaldab kohandada akna kasutusparameetreid ja lõplikku välimust vastavalt iga kliendi nõuetele.

  SPETSIFIKATSIOONID
  raami ümardatakse r = 3 mm
  muutuv nurgalõige – võimalus klaaside paigutamiseks kambrisse ühes lengi ja raamiga
  võimalus klaasida akna leng alumiinium vee äravoolu kanaliga
  vee äravoolu sooned klaasi ja aknaraami profiili vahel
  aknaelementide ühendamine tihvtide ja kruvidega

  2Q==

  Aknad valmistatakse hoolikalt valitud männi, mahagoni ( Meranti) või tamme puidust, mis on kihiliselt liimitud.
  Neid töödeldakse tehniliselt, vastavalt rangetele Euroopa standarditele, mis tagavad vaieldamatult kvaliteetse toote. Lai värvigamma ja vaba valik mustreid, mis on koos arenenud tööstustehnoloogiaaga, lubavad sobitada ekspluatatsiooni parameetrid ja akna lõpliku väljanägemise vastavusse iga Kliendi soovile.

  Eelised
  Profiil paksusega 68 mm, Piirde ja karbi ümarad elemendid lisavad aknale pehmust
  Standardis kaks tihendit, Kolmekihiline liimitud puit
  Ekoloogilised veekindlad lakid, Standartne klaaspakett 4/16/4, Ug=1,1 Vt/м2К
  Multi-Matic armatuur firmalt MACO, Alumiinium termovalang raami ja piirde puhul

  2Q==
  Z

  KAASAEGSED ALUMIINIUMAKNAD

  Kaasaegsed alumiiniumaknad – see on uus tase klaasimises, võrreldes traditsiooniliste PVC akendega või puust akendega. Oma suhteliselt lühiajalise elu jooksul on alumiiniumaknad suutnud võita kasutajate poolehoiu mitmetes maailmariikides. Neid eelistatakse vastupidavuse, lihtsuse, ökoloogilisuse, vormide ja stiilide mitmekesisuse ja disaini pärast. Alumiiniumakende eeliseks on tasane ja sile pind, toodete selge geomeetriline vorm, tulekindlus, kõrged heli- ja soojapidavus ja suurepärane töötlemine.

  Alumiiniumklaasimine jaguneb tinglikult kaheks tüübiks – „külm“ ja „soe“. Külmad alumiiniumaknad on mõeldud kütmata ruumide klaasimiseks – rõdud ja lodžad, tuulekojad, sissepääsud, verandad jne. Selliste akende profiil on õõnes, ühekambriline, ilma termolisanditeta. Antud akendele ei esitata suuri energiasäästlike nõudmisi, seega on nende furnituur kergendatud, tänu millele ka hind soodsam.

  Soojade alumiiniumakende kasutamise võimalusi on väga palju – tööstuslikud ja ühiskondlikud hooned, eramajad ja linnakorterid. Sooje alumiiniumaknaid kasutatakse sageli vanade hoonete restaureerimisel kuna sest alumiinium võimaldab imiteerida vanade aegade stiili.

  Alumiiniumaken on alati meeldiv vaatepilt. Meil on olemas alumiiniumprofiilid iga maja jaoks. Alates klassikalistest ja romantilistest kuni rangete ja kaasaegseteni. Nad on kättesaadavad enam kui 400 värvitoonis nii sise- kui välispooltele. Valides alumiiniumi, valite ilma probleemideta elukvaliteedi sest alumiinium on üks vastupidavamatest ehitusmaterjalidest, mis ei nõua erilist hoolt ja tagab kõrge turvalisuse !